A csepeli polgármester kitiltotta Orbán Viktort!

„Orbán Viktor miniszterelnök úr aláírásával és egy közös fényképpel ajánlja Dudás Zoltánt, a Fidesz–KDNP
polgármesterjelöltjét és programját a csepeli választók figyelmébe. Ez a tény pedig végleg hitelteleníti – a Fidesz bajtársi közösségéből már több mint egy éve végleg kipenderített – Borbély Lénárd és Ábel Attila aljas hazugságait, amelyekkel már évek óta becsapják, megtévesztik, megosztják a csepeli jobboldali szavazókat. Ezért nem engedték a miniszterelnöki ajánlást megjelenni a Csepeli Hírmondóban” – közölte a csepeli Fidesz lapunkhoz eljuttatott közleményében.

Mint hozzáteszik: ezt a brüsszeli tempóban kimódolt cenzúrát még a kádári komcsi mutyivilág szocivá átvedlett elvtársai sem merték megcsinálni. „Persze, az is utoljára 1950-ben fordult itt elő, hogy politikus magáról nevezzen el közintézményt: ez volt a Rákosi Mátyás Vas- és Fémművek. Ma már ismét ott tartunk, mint az ötvenes években. Borbély Lénárd álcivil választási pártja: a Borbély Lénárd és Csapata nevet viseli. Ma ennek a világnak a visszaépítése folyik” – olvasható a közleményben.

A csepeli Fidesz szerint „brutális támadás érte a sajtószabadságot, sőt Borbélyék meggyalázták alapvető szabadságjogainkat, a vélemény-nyilvánítás, a tájékozódás és a választói szabadság jogát”.

„Adminisztratív eszközökkel akarják elhallgattatni és a politikai térből kiiktatni Magyarország miniszterelnökét és a Fidesz–KDNP polgármesterjelöltjét azért, hogy meggátolják a csepeli választók szabad tájékozódását, az övékétől eltérő álláspont, vélemény megismerésének lehetőségét. Ráadásul a választási időszakban, pont úgy, ahogy Amerikában Donald Trumppal vagy éppen a múlt héten Brüsszelben a jobboldali, konzervatív politikusokkal történt” – hangsúlyozza a csepeli Fidesz.