Simicskó István: Mi a béke pártján állunk

MH/MTI
2024. április 25. csütörtök. 16:06

Mindannyian tudjuk, hogy a június 9-ei választás létfontosságú, békéről és háborúról is döntenünk kell – mondta Simicskó István, a KDNP frakcióvezetője Facebook-oldalán közzétett videójában csütörtökön.

A háborúpárti baloldal mindenféle akciókat indít Brüsszelben és máshol is. Mi a béke pártján állunk, hiszen az építkezés, a fejlődés a boldogulás lehetőségét a béke adja – tette hozzá.

A béke pártján állnak a Fidesz-KDNP képviselőjelöltjei itt Székesfehérváron és országszerte is. Számos helyen standolnak, „felkeressük az embereket, nagyon sok aktivista segíti a munkánkat” – mondta a kereszténydemokrata politikus.

Itt áll mellettem Cser-Palkovics András polgármester úr és csapata 14 önkormányzati képviselővel és támogatóival. Szeretné tovább vinni a város fejlődését – mondta a kormánypárti politikus.

„Csak a béke! Csak a Fidesz-KDNP! Hajrá! – hangoztatta Simicskó István.