Szentkirályi Alexandra: Dugók helyett haladjunk! Változást Budapesten!

Karácsony Gergely szerint 2019 óta Budapesten folyamatosan csökkennek a dugók. Amikor ezt mondja, melyik városról beszél a főpolgármester? Talán a buszsávban, ahol őt a sofőr viszi, nem érzi a valóságot. Úgy látszik, nem csak az úton van káosz, hanem a főpolgármester fejében is – reagált Szentkirályi Alexandra.

A kampányoló főpolgármester-jelölt még egy Karácsony-kamuról is elmondta véleményét.

„A kerületek bevonásával elérjük, hogy városszerte működjenek hatékony drogprevenciós programok és drogambulanciák.”

Szentkirályi Alexandra szerint a kábítószer valóban komoly probléma, ami kapcsán különösképpen nem kellene a levegőbe beszélni. Sajnos se híre, se hamva a beígért drogambulanciáknak, és a helyzet egyre romlott, mára ott tartunk, hogy ellepte Budapest utcáit a dizájner drog – írta fb-oldalán Szentkirályi Alexandra, aki április 22-én megnyerte az első csatát, hiszen aelsőként adta le a főpolgármesteri-jelölőíveket.