Bejelentés – Kiderült ki a Fidesz-KDNP erzsébetvárosi polgármesterjelöltje

MH/ MTI
2024. március 22. péntek. 10:58

A Benedek Zsolt Facebook-oldalán megosztott információ szerint Deutsch Tamás választókerületi elnök a döntéssel kapcsolatban elmondta, „a Gyurcsány-párti Niedermüller Péter polgármesterként kizárólag a Brüsszelből hazacipelt ideológiai elképzeléseinek megvalósításával foglalkozik, amivel teljesen lezüllesztette Erzsébetvárost”.

„Közlekedési káosz, autós-labirintus, szeméthegyek, kosz, rendetlenség, a kerület utcáit ismét elfoglaló hajléktalanok és drogosok. A hetedik kerület lett az új „nyócker”, a főváros egyik leglepusztultabb kerülete” – olvasható a bejegyzésben.

„Nem engedhetjük, hogy Niedermüller Péter tovább folytassa veszélyes tevékenységét, ezért júniusban változás kell Erzsébetvárosban is! Június 9-én Benedek Zsolt!” – zárul a közlemény.

Objektum doboz