Megújult a KDNP honlapja

MH/MTI
2023. december 2. szombat. 9:56
Frissítve: 2023. december 2. 10:04

Teret kívánunk adni szakbizottságaink, szakmai műhelyeink, ifjúsági és egyéb partnerszervezeteink, valamint pártalapítványunk meglátásainak, elemző munkájának, valamint a rendezvényeikről szóló beszámolóiknak. Hírt adunk a kereszténydemokrata civil szervezeteknek a helyi közösségek és a magyar társadalom szempontjából nagy jelentőségű, de a média nyilvánosságában mégis kevés figyelmet kapó munkájáról.

A KDNP 1944-es megalakulása óta a keresztény egyházak társadalmi tanítását képviseli a magyar közéletben.

Politikánkat a perszonalitás, a szolidaritás, a szubszidiaritás, a közjó és az igazságosság gondolata vezérli. Ennek érdekében dolgoznak minisztereink, államtitkáraink a kormányban, képviselőink az Országgyűlésben és az Európai Parlamentben, vármegyei közgyűlési elnökünk, alelnökeink, polgármestereink, alpolgármestereink és önkormányzati képviselőink szerte az országban.

Meggyőződésünk, hogy a kereszténydemokráciának küldetése van Európában és hazánkban. Csak az alapító atyák öröksége, a hiteles, valódi kereszténydemokrácia lehet képes arra, hogy válaszokat adjon korunk Európai Uniót érintő kihívásaira a migrációs válság, a teremtett világ védelme, a regionális háborúk és a gazdasági problémák tekintetében.

Hisszük és valljuk, hogy a vármegyei és települési önkormányzatokban is a kereszténydemokrata politika az, ami garantálni tudja a helyi polgárok igényeinek megfelelően a rendet, a fejlődést, a biztonságot. A Fidesszel szövetségben ezt a kereszténydemokrata programot képviseltük az elmúlt 13 évben és ezt fogjuk a jövőben is.

Arra biztatunk mindenkit: kövessék tevékenységünket a megújult honlapunkon, olvassák a magyar kereszténydemokratákkal kapcsolatos híreket, tekintsék meg a munkánkról, hétköznapjainkról, eredményeinkről szóló képgalériákat és videós beszámolókat, „forgassák” a nyomtatásban megjelent, de a honlapunkon digitálisan is elérhető könyveinket, újságunkat, egyéb kiadványainkat.

Fogyasszák a honlap tartalmait, illetve kövessék közösségimédia-megjelenéseinket a Facebookon, a YouTube-on, az X-en, az Instagramon és a Flickr-ön. Legyenek részesei, illetve követői a magyar kereszténydemokrata közösségnek az online térben is!